Osiągnięcia przedszkola

osiągnięcia przedszkola

Nagrody i wyróżnienia:

W zorganizowanym przez „Dziennik Bałtycki” plebiscycie pt. „PRZEDSZKOLE NA MEDAL”, nasza placówka została nagrodzona za zdobycie 3 . miejsca jako Przedszkole ROKU 2019.

Gala plebiscytu „Przedszkole na medal” w Gdańsku

W piątek, 31 stycznia 2020 r., w sali mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku uhonorowano laureatów plebiscytu „Przedszkole na medal”.

„Dziennik Bałtycki” rozdał nagrody laureatom ze wszystkich powiatów Pomorza.
Wśród laureatów znalazło się także Publiczne Przedszkole „Kolorowe Gniazdko” za zajęcie III miejsca w Gdańsku i Sopocie

Gratulacje oraz nagrody składał Wiktor Pilarczyk, prezes gdańskiego oddziału Polska Press. Nagrody odebrały: Pani Beata Stenka – właściciel przedszkola oraz Pani Iwona Nawrocka – dyrektor.

Plebiscyt przeprowadzony był we wszystkich powiatach województwa pomorskiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach „Nauczyciel Przedszkola”„Przedszkole Roku” i „Grupa Przedszkolna Roku”. Łącznie oddano aż 60 tys. głosów.

Osobno w Gdańsku i Sopocie oraz Gdyni, a także we wszystkich powiatach województwa pomorskiego zostały przyznane tytuły Przedszkole Roku 2019. Placówki, które zasłużyły na ten tytuł, nominowali rodzice pomorskich przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nasze przedszkole głosy, to dla nas bardzo cenne wyróżnienie i motywacja do jeszcze większych wysiłków na rzecz naszych przedszkolaków J.

Źródło: https://dziennikbaltycki.pl/gala-plebiscytu-przedszkole-na-medal-w-gdansku-rozdalismy-nagrody-laureatom-ze-wszystkich-powiatow-pomorza-zdjecia-wideo/ar/c1-14755602

Podziękowania: za udział w akcji „Szlachetna Paczka” oraz za udział w akcji „Rowerowy Maj”.